| Kevin8888 a întrebat:

Salut, eu și iubita mea avem 16 ani, îmi puteți spune cum as putea sa o aduc la orgasm când facem dragoste?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Exista o activitate numita "preludiu". O mangai, o saruti, ii stimulezi zonele erogene, ii faci complimente si declaratii, ii arati si altfel cat de mult o placi si cat de mult o iubesti.
Trebuie sa stii si cum sa o atingi si care sunt punctele sensibile acolo jos. Ii stimulezi si clitorisul cu degetele si/sau cu limba. Nu il atingi niciodata pe uscat, iei umezeala de la ea (de la intrarea in vagin). Altfel faci ce se face, ritmul il stabiliti impreuna.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care este efectuata o cunilitii ''meseriasa'' in timpul practicarii activitatii de petting, sau a preludiului care este executat inainte de inceperea sexului propriu zis, se apreciaza ca producerea orgasmului este practic garantat, intr-un procentaj foarte mare. Incearca si te vei convinge. Succes!

| Plato a răspuns:

Ii pui Soy Luna, e afrodiziacul perfect la 16 ani, copilasilor.

| ywar a răspuns:

La 16 ani tu spui ca faci dragoste? Eu m-as uita mai bine in cartea de romana, matematica, chimie, manualul de engleza, franceza.
Vai de voi, dragi copii!

| TsunadeSama a răspuns:

Nu mai bine faceti niste teme sau va uitati la desene?

| danielzajmk a răspuns:

Facand sex?