| George0508 a întrebat:

Salut,eu și prietena mea am fost la munte,ea e virgina,mi-a făcut oral, după care i-am făcut și eu ei, i-am introdus și 2 degete in vagin, dar de 2 zile o ustura și sângerează usor, vreau sa specific, penisul nu a fost introdus deloc.Mulțumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ai facut o rana de aia singereaza si o ustura, ai apasat acolo ca artistullaughing?, trebuie sa se dea cu unguent tetraciclina cremă la vagin sa i treaca rana, bă nene fi ti blinzi cand va jucati in vagin ca nu este masină sa dai cu barda, e un om o doare este sensibilă zona, degeaba va dati voi macho man cu cate femei umblati daca nu sti sa le satisfaci sa le placa nu sa o doară.Ce varsta are ea? Ca daca situatia se agraveaza trebuie sa o vada medicul ginecolog, parintii ei stiu de relatia voastra? Este minoră?

| Violleta2022 a răspuns:

Pai ai ranit-o sau infectat-o daca sangereaza si o ustura.
Cine te-a pus sa-i bagi degete in vagin? stii ca sa ceva nu se face la virgine?

| George0508 explică (pentru Violleta2022):

Nu,nu știam, ce poate sa facă ca sa nu o mai doară și sa nu mai sângereze?

| Violleta2022 a răspuns (pentru George0508):

Acum nimic, sa ia o pauza, sa se spele la pasarica cu apa calduta si sapun, dimineata si seara, sa pastreze locul curat si sa nu va mai jucati in interiorul vaginului cu degetele.
Daca scurgerea vaginala isi schimba mirosul in ceva urat, sa mearga la medic, ca-i posibil infectie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ce vrei de la noi?

| George0508 explică (pentru sadrian46):

Sa imi spuneti de ce sângerează și ce pot sa fac in situația data pentru a opri sângerarea

| sadrian46 a răspuns (pentru George0508):

Sângerează continuu, dar ce cantitate. Întroducând degetele ai făcut probabil o dezviginare parțială. Ai produs în zona de intrare o leziune. Dacă nu s-a vindecat în mod natural după căteva zile, asta denotă că s-a produs o ruptură care necesită intervenție chirirgicală pentru a fi cusută. Astfel tu personal nu poți face nimic, trebuie să se prezinte la un medic care va proceda în consecință. Astfel de incidente se produc uneori la dezvirginare. Am avut și în familia mea, o astfel de situație la o rudă mai îndepărtată.

| Hammurabi a răspuns:

Ai defectat-o.
Ai dat de dracu' laughing

(în mod normal ar trebui să-i treacă în 3-4 zile. Dacă nu, să se ducă la medic)

| jhonnybravo69 a răspuns:

Are strabism la ovare