| SanduSilviu1999 a întrebat:

Eu şi prietena mea suntem desparțiți momentan, a plecat în Spania, este virgină și acum câteva zile am făcut sex la telefon, prima oară pentru ea când face degetica, pot sa o aduc la orgasm așa având în vedere ca mi-a zis sa are anumite impusuliri, și geme la telefon, Mersi aticipat, cam aiurea situația știu, și întrebarea...

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Placerea si orgasmul sunt diferite. Dupa parerea mea, o femeie are orgasm numai cand poate face "squirt" (termenul englezesc)... Restul, in afara de asta, e doar placere. In concluzie, nu o poti aduce la orgasm, dar poate simti placere!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La orgasm se poate aduce, eventual, numai singură. Tu nu contribui cu nimic, fără atingere. Iar ceea ce auzi... poate fi şi "teatru radiofonic".

| gazza01 a răspuns:

Merci de fundita! kiss

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Cand tipele spun ca fac sex la telefon de obicei fac curatenie prin casa sau isi fac unghiile, in niciun caz degetica.
Doar voi va ambalati