| anonim_4396 a întrebat:

Exista riscul de a lăsa o fată însărcinată daca fac sex neprotejat fara sa îmi dau drumul in ea? Prin lichid seminal sau ceva? Am 14 ani daca contează. VA ROG SA SPUNETI SERIOS SI FARA HATE. NU DE ALTA DAR AM FACUT SEX ACUM 2 ZILE NEPROTEJAT, NU AM EJACULAT DAR IMI E FRICA. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GTX26 a răspuns:

Salut, troll... ca la loterie, doar că vedeți dacă ați câștigat premiul cel mare peste 9 luni.

| Duduchi a răspuns (pentru GTX26):

Cum adică? Vrei sa spui că am lăsat-o însărcinată?

| Celcestietot a răspuns (pentru Duduchi):

Nu, vreau să spun că nu se știe, să-și cumpere un test.

12 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu ești destul de matur pentru a face sex fără prezervativ.

| Duduchi a răspuns (pentru Sofer):

Cum adica? Ce vrei sa spui? Că nu o pot lăsa însărcinată? Eu am prieten tot de vârsta mea care au făcut sex și acum au copil și probleme cu părinții.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nici o metoda nu este sigura. Retragerea inainte de ejaculare are si ea riscurile ei. Mai ales la inceput, cand impulsul este mare si nu ai experienta. Specialistii spun ca uneori chiar lichidul preejaculator poate contine spermatozoizi, deoarece la o excitare mare o parte din ei pot sa aunga pe canalul urinar inainte de a introduce penisul in vagin.
Daca fata a fost in perioada nefertila nu trebuie sa ai nici o grija. Atentie, perioada nefertila este de 7 zile, nu doar a ovulatiei.

| Duduchi a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Atunci, m-am liniștit. Oricum fata nu era în perioada fertila. Ea mi-a spus. Dar ne-am speriat amândoi. La 14 ani e cam nasol să crești un copil. Nu ai bani, nu ai casa, îți e rușine de părinți și de alte rude nici nu vreau să mă gândesc. Noi facem sex pentru plăcere nu sa facem copii, cel puțin nu la vârsta asta.
E a 6 a oară când fac sex cu iubita mea și nu am avut niciodată frica asta, dar până acum am folosit protecție. Am zis sa experimentam sa vedem cum e fara protecție.

| Sertisafeti a răspuns:

Salut! Totul tine de perioada in care se afla fata. daca era in perioada fertila, șansele sunt destul de mari ca sa se întâmple ceva, asta trebuie sa o intrebi pe ea, dar eu o fac cu iubita mea de 4 luni fără protecție in perioada nefertila și nu s-a întâmplat nimic, dar asta tine mult și de cât de repede,, prinde" femeia și de calitatea spermei tale, dacă ai la aceasta vârsta.eu unul, ti-as recomanda sa vorbești cu mama ta despre treaba asta dacă îți permite asemenea discuții.nu este un subiect rușinos, după mine, mamele sunt responsabile pentru o buna educație sexuală a copiilor lor. daca totusi dumneaei nu este dispusă sa-ti ofere aceste informații, îți recomand prezervativele de la durex de culoare Galbena închis pe care scrie real senzation.descrierea lor nu este degeaba, sunt de calitate! Numai bine și futaiuri puternice îți doresc!

| Duduchi a răspuns (pentru Sertisafeti):

Și ce, daca nu e in perioada fertila pot să îmi dau drumu in ea și nu e nimic?
Și în primul rând nu vreau sa-i spun mamei că am făcut sex, plus că imi e rușine. Și da am sperma la vârsta asta pe care o ejaculez cam la un sfert de oră după începerea actului sexual. Oricum m-am simțit foarte bine dar acum îmi e frica.

| Duduchi a răspuns (pentru Sertisafeti):

Și dacă cer prezervative îmi dă la magazin? Că eu știam că se da până în 18 ani.

| Duduchi a răspuns (pentru Duduchi):

După 18 am gresit

| Duduchi a răspuns (pentru Sertisafeti):

Ea zice că nu era în perioada fertila. De asta mi-a și propus sa o facem. A spus că mâine cumpără un test că sa ne convingem, că ne facem de in fata oricui daca e însărcinată. Și mai ales tata ce îmi face, îmi dă niste palme de nu mai îmi trebuie p*z*a in viața mea.

| GTX26 a răspuns (pentru Duduchi):

Du-te în lid le ei tu de pe raion și te duci la casă?