| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun metod (operatie, tratament, nu conteaza ce) de a deveni asexual? Funda si vot! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nu exista, pentru ca asta tine de psihic, dar te poti "steriliza" prin vasectomie

| danutzu96 a răspuns:

Stiu ca exista si castrare chimica...

| andreia67 a răspuns (pentru danutzu96):

Da, exista. Doar ca are unele riscuri pentru sanatate pe termen lung (osteoporoza in special) de aceea se foloseste mai mult ca mijloc coercitiv pentru violatori si pedofili, in unele tari, cu rezultate bune.

| Kira5854 a răspuns:

De ce vrei sa fi asexual?