| Flr_Iulian_1993 a întrebat:

Salut, fac 14 ani pe 27 august si an o problemă legată de penis, penisul meu are 6 cm in stare flasca si 12 in stare de erectie, atunci când penisul meu e in stare de erectie nu pot sa il belesc, pot dar greu si cu dureri, si imi mai crapă si pielea si raman semne, am incercat de multe ori sa mai elasticesc pielea dar nu merge si am multe semne de crapaturi, reușesc să il belesc in stare de erectie dar nu sta si ma ustura si se închide la loc, am auzit ca nu sunt destul de dezvoltat, am cautat pe internet dar imi dădea numai chestii de Fimoza, imi puteti da un sfat?

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca ai dureri groaznice la decalotare in stare de erctie, arata ca ai fimoza. Consulta de urgenta un medic urolog, care te va sfatui ce ai de facut in continuare.

| Flr_Iulian_1993 explică (pentru Emilian65):

In stare flasca nu am nici-o problema dar in stare de erectie e mai greu iar pielea nu e elastică se crapă si imi provoacă dureri, nu am fimoza, doar ca piele nu este elastica

| Flr_Iulian_1993 explică (pentru Emilian65):

Nu am

| alexandru0sorin a răspuns:

Man baiete fi atent cum trebuie sa faci. ori il belesti acum pana inca ai sanse bune ori ajungi la doctor cumva. e fimoza. nu grav, dar fimoza. trageo pana merge co sa regreti pe viitor daca nu.

| Flr_Iulian_1993 explică (pentru alexandru0sorin):

Merge doar ca pielea nu e elastică și vreau cumva sa fac sa fie mai elastică

| Veltorb a răspuns:

Încearcă să pui salivă pe capul penisului pentru a aluneca mai ușor pielea de pe el.

| Flr_Iulian_1993 explică (pentru Veltorb):

Am incercat dar pielea nu e elastică

| Flr_Iulian_1993 explică (pentru Veltorb):

Am incercat dar pielea nu e elastică, in stare flasca e normal dar in erectie e mai greu se crapă pielea si nu dar reușesc să o "belesc" (nu știu cum se zice altfel)

| Cumvreu a răspuns:

Salut nu poți sa bel. din cauza ca nu Tisa rupt ața i dacă te Doré nu mai face Lab... câte va zile și o sa ați treacă

| BAD17 a răspuns:

Probabil ai fimoza

| Flr_Iulian_1993 explică (pentru BAD17):

Nu am, am fost la doctor si mi-a spus că e ok, dar penisul nu era in stare erectie

| CristinaAnnabella a răspuns:

Încearcă sa folosesti un lubrifiant, ar putea sa te ajute mai mult decat saliva