| meinteil a întrebat:

Salut faceti-ma si pe mine sa inteleg o chestie de ce fetele din ziua majoritatea vor baieti rai si dupa raman dezamagite ca si-au batut joc de ele?
Baietii buni chiar asa ratati au ajuns?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele sunt programate genetic sa fie atrase de masculi alfa,acei asa zis masculi badboys,rai, nu sunt chiar rai ei de fapt, am avut prieteni vagabonzi si sa stii ca sunt mai de incredere ca baieti timizi, pampalai, astia stiu scoala vieti, smecherie de strada sa spun asa

| GoldenZenith a răspuns:

Nu baietii buni au ajuns ratati, ci fetele care ii resping.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru meinteil):

Mda, scuze. site-ul asta e creepy, spune ca nu imi afiseaza raspunsurile si dupa ma trezesc ca sunt mai multe decat trebuie la o intrebare laughing ai inteles tu ideea.

Răspuns utilizator avertizat
| Kiwibibilă a răspuns:

Pai femeile vor sa se simta protejate, sa aiba un barbat alpha lângă ele, cel care știe să se bage în seamă cu fetele și să le atragă. Dacă tu stai ca o moluscă să nu te aștepți să apară vreo femeie cu replici prefabricate de pe net ca sufletul conteaza bla bla bla sa te ia de barbat. Poate doar sa te placa vreo fraiera care nu poate sa atraga alti barbati ca nah fiecare cu ce prinde.

Răspuns utilizator avertizat
| Kiwibibilă a răspuns (pentru meinteil):

Poate pur si simplu le plictisesti. O fata care stie ca poate avea un anumit baiat oricand nu este animata.

Răspuns utilizator avertizat
| Kiwibibilă a răspuns (pentru meinteil):

Astea-s scuze ieftine.

| alexalx1234 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Si tu esti exact genul ala de fata care umbla dupa smecherasi cu bmw-uri, asa-i? Te-ai simtit.

| MedionTcO a răspuns:

Majoritatea,bine spus, tu cauta o fata care nu este in acea majoritate!

Răspuns utilizator avertizat
| MedionTcO a răspuns (pentru meinteil):

Toate la timpul lor. Doar ai rabdarewinking

| alexalx1234 a răspuns (pentru MedionTcO):

Toate vor baieti rai

| KosmosInFlame a răspuns:

Eu as dori un baiat rau, care e bun doar pentru mine, care se schimba cand ma vede, sa ma faca sa inteleg ca merita sa fie diferit cu mine pentru ca ma iubeste

| AlexXxDDD99 a răspuns:

Am trecut si eu prin ce treci tu, baietii rai joaca cu cartile pe masa, in timp ce fetele sunt relativ speriate de ce se ascunde in spatele unui baiat bun, asta am observat eu dar tu nu deveni un baiat rau, si timpul iti va aduce dragoste de unde nu te astepti, si nu trebuie sa faci o fata sa te aprecieze, cand cineva te iubeste, trece cu vederea peste defectele tale, pe scurt, relatiile scurte sunt cu baietii rai, cele stabile cu baietii buni, bafta si o seara frumoasa

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 a răspuns (pentru AlexXxDDD99):

Pe dracu. Baietii buni nu pot fi iubiti de fete