| Jack99 a întrebat:

Fetelor, de unde va dati seama daca un baiat e virgin si lipsit de experienta?

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Esti stangaci si nu prea nimeresti gaurica, o gasesti cam greu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fetele pot sa ajunga la o asemenea concluzie doar din modul stangaci in care se comporta in preajma lor. big grin

| Nathalie18 a răspuns:

Buna, se vede prin modul lui de a se comporta cu tine. E foarte timid si stangaci..iti poti da seama si din povesti, daca nu prea a avut experienta cu fetele si nu a avut vreo relatie.