| ManuRobbert a întrebat:

Salut fetelor intru de pe contul sotului meu
Nu mai face dragoste cu mine pentru ca am fundul mic ce ar trebui sa fac sa mi-l maresc si sa il fac bombat

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa-l tai de la ratia de p**** o anumita perioada. Vei vedea ca dupa o vreme, garantat va uita de aspectul curului tau. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Iar eu garantez ca se va duce la una cu fundul mare laughing

| Emilian65 a răspuns:

Cand te-a luat de nevasta, nu a vazut ca ai fundul mic?

| Hammurabi a răspuns:

Și soțul ți-a pus contul lui la dispoziție ca să găsești rezolvarea la această problemă... laughing
Foarte tare! Încearcă un transplant.

| sofisis a răspuns:

Wow...
mai mult chiar nu pot spune.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Dragul meu Manu,
Poti continua cu MANUELA cu succes; nici dracu nu-i interesat daca ai vazut bijboaca in viata ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebarea este reala, nu inteleg un lucru : cand te-a luat de nevasta, aveai fundul mai mare? laughing

| dragodana a răspuns:

Salut! Vrajeala multa(din partea lui). Adica, e un motiv de kkt.Sau are un fetis cu fundul mare.
Daca tot vrei sa ai fundul bombat(pentru ca asa vrei tu, nu el) sunt exercitii fizice.
Daca-l tai de la sex pentru un timp si nu te roaga el sa o faceti inseamna ca are pe alta.

| TanteMarianne a răspuns:

Intrebarrea asta ti-a rezolvat situatie. adica sa zicem ca sotul tau isi deschide contul si vede intrebarea, atunci o sa aveti o discutie daca si treceti la act. in cel mai rau caz divortati.

| AmanoYuno a răspuns:

Sotul tau ar trebui sa-si bage mintile in cap si tu nu ar trebui sa accepti sa fii tratata astfel

| YouandI a răspuns:

De ce sa îți deformezi tu corpul doar că are el o fantezie? Poarta o discuție cu el, experimentați altceva, daca sunteți casatorita poate că a intervenit monotonia și va făcută ori defecte ori e un semn de alarma : nu va mai dorește și urmează să vă însele.

| Sebastian147852 a răspuns:

Ia o pompa cu care umfla barbatu' rotile de la masina si treci la treaba