| Twister09 a întrebat:

Fosta mea iubită m-a lasat pentru altul. A trimis ceva poze cu ea dezbracata, acela a santajat-o si s-au despărțit după aceea ea a stat cu altul timp de două săptămâni până ce a aflat si ala de poze.
Credeti ca daca am făcut-o curvă cand ma întreba unu si altul e păcat? Si ca ma voi plati si eu ca am făcut-o curvă?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

În viață ai parte atât de calde, cât și de reci.
Dar este bine de reținut pentru tine, să gândești înainte să arunci cu vorbe.
Jignirile nu își au sensul, denotă doar o mentalitate slabă, al unui om pe măsură.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! La ce te referi? Ca o sa te pedepseasca divinitatea? Nu. Dar sigur daca vrei sa mai ai vreo iubita din cercul tau de prieteni, nu o sa mai vrea sa stea cu unul ca tine. Daca iti trimitea tie poze nu mai era asa, dar daca a trimis unui alt tip si el a santajat-o, o jignesti si o vorbesti de rau pe la prieteni. Vezi ca vorbele ajung la urechile tuturor prietenilor chiar daca spui unei singure persoane.

| Violleta2022 a răspuns:

Pacat de cine, sau de ce?
Data viitoare fa-o "prostituata", daca cuvantul "curva" nu-i place laughing

| alexalx1234 a răspuns:

Pai e curva si proasta pe deasupra. De ce naibii face poze goala si dupa le trimite unor baieti? Tare tampite fetele din ziua de azi.

| Anonymous4433 a răspuns:

Ma, dar chiar si la gandirea aia a voastra de 2 lei, fata aia chiar merita toate astea doar pentru ca i-a trimis aluia niste poze cu ea dezbracata? De ce e c**va, v-a cerut bani ca sa va culcati cu ea, sau ce?!
Nu te ofensa ca-ti spun lucrurile astea; daca vreti sa fiti respectat, respecati-i si voi pe ceilalti la eandul vostru. Daca erai tu in locul ei oare cum te-ai fi simtit?

| emyyyyyyy18 a răspuns:

Nuuu plăteşti că e chiar curvă laughing))