| Ionel25631203 a întrebat:

Salut fratilor am o intrebare Daca o fata face toples/nudism fara jena se poate ca aceea fata sa fie "serioasa"? Voi fetelor ati face tpoles sau nudism fara jena adica nu stiu nu e cam ciudat sa... Nu stiu acum nu ma jydecati poate gandesc eu altfel ca is baiat na

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Fără jenă?
De ce? Dacă face toples/nudism cu jenă e mai ok? laughing
Dar dacă face toples/nudism la ea în curte unde nu o vede nimeni? Mai e o femeie ușoară?

Dar dacă n-ați mai gândi ca unul de 80 de ani, n-ar fi mai ok?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un om serios nu face asa ceva, nu poti avea incredere in cineva care practica pornache pe plaja

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca o femeie serioasa si inteligenta nu si-ar pune niciodata poze nud, fiindca ar duce-o mintea sa atrag in alt mod, fara sa arate lumii ca-i disperata dupa sula, cum fac cele care-si expun goliciunea, doar ca sa atraga orice barbat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, poate fi serioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea care fac toples sunt femei ușoare

| Ionel25631203 explică (pentru anonim_4396):

De ce? Daca vor sa isi arata formele doar adica nu cu sex si alea alea de ce adica eu personal o stiu pe soramea care face toples si inca nu a facut sex apropo pot sa incerc sa ma combin cu ea daca e vitrega?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionel25631203):

Dacă este vitregă poți fii împreună cu ea fiindcă nu sunteți rude de sânge

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, mai fac și alea grase din când în când...

| Ionel25631203 explică (pentru VoidEternal):

La una grasa de uiti ca la o madina stricata la una mai slaba/normala de uiti ca la un BMW deci...

| gogugogugogu a răspuns:

Nu cred. Daca poate face topless/nudism inseamna ca-i lipseste rusinea iar o persoana fara rusine si bun simt este incompatibila cu mine.

| FredericChopin a răspuns:

Da se poate sa fie si serioasa toples este mai degraba o moda de a isi expune sanii si nudismul hmmm cam nu dar depinde...