| Paralelipiped17021993 a întrebat:

Salut grup, vreau sa ma ajutati. Am o iubita de 9 luni si ne-am despartit pentru 3 zile din vina mea ca n-am avut incredere in ea. Dupa 3 am aflat adevarul si am costientizat ca am fost in nebun. Mi-am cerut scuze fata de ea si I-AM zis ca ma voi schimba. Chiar pot spune ca lucrez la aceasta greseala de mea. In schimb ea e mult mai rece cu mine si imi vorbeste si altfel. Vreau sa mentionez ca ea s-a intalnit cu fostul ei in una din zile in care am fost despartit in drum ce mergea acasa. Ce as putea sa fac cu toate astea? Adica sa cred ca ea nu ma mai vrea? Sau nu stiu, dati si voi o parere va rog

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti beat ori drogat?
Ai scris cu picioarele un text fara sens.

| Marius22222222222 a răspuns:

Beam despartit, greseala deal mea, eu zic sa lucrezi intai de toate la limba si literatura romana

| alexalx1234 a răspuns:

O sa se cupleze iar cu fostul. Asa fac ele. Probabil asta e motivul de e asa rece cu tine. Cauta alta ca asta nu merita

| RowseRj a răspuns:

Este normal. Iai rănit sentimentele. Încearcă săi arăți cât de mult o iubești pin anumite gesturi romantice