| Mustafamustafa a întrebat:

Salut grup.
Cunoaște cineva vreo metoda de mărirea penisului?
Sunt foarte îngrijorat in privința asta și început sa ma gândesc numai la problema asta iar de la un timp a început să-mi placa sexul oral neștiind in mintea mea ca nu o pot satisface destul, va rog doar răspunsuri sincere.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unica metoda de marire a penisului este operatia chirurgicala, care il poate marii cu 2- macxim 3 cm, dar are sanse 50% sa nu reuseasca operatia si sa ramai impotent pe viata.
Din pacate, alte ceme, geluri, aparate sau descantece, nu exista si nu functioenaza.
Pentru satisfactia femeii, ai nevoeidsa inveti niste tehnici ajutatoare, daca penisul este atat de mic, inca anatomic nu esti capabil sa o satisfaci. Limba si degetul fiind preferate pentru excitarea clitorisului, dar pentru satisfactia vagina, un penis artificial, sau alte jucarii erotice.

| RowseRj a răspuns:

Titan gel. Găsești link pe site-ul nxxn sau porn hub

| Sofer a răspuns:

Nu exista alta metoda in afara de cea chirurgicala.
Cât măsoară în lungime penisul tău?

| Bruno92 a răspuns:

Nu exista nici o metoda sunt șarlatanii sa atragă prostii obsedați sa le cumpere produsele. Doar operația chirurgicala da sunt șanse 50% sa ramai damblagit pe viață.