| elcosmin a întrebat:

Ideea e ca am iesit ieri cu prietena mea in parc, intr-un loc ascuns si se uita insistent la mine. Asta ma intimida foarte tare, chiar daca ma uitam in alta parte, o vedeam cu coada ochiului. Maine am chemat-o la mine, dar mi-e sa nu ma mai intimideze iar. As vrea sa ne sarutam frumos, dar simt ca problema pleaca de la mine. Sfaturi? Imi propuneam sa-mi iau o sticla de vodka poate scap de emotii

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"As vrea sa ne sarutam frumos, ...Imi propuneam sa-mi iau o sticla de vodka poate scap de emotii "

dacă in parc n-ai abordat problema, vezi să nu adormi cu vodka aia

| Andreeush a răspuns:

Uită-te și tu insistent la ea data viitoare.
Lasă emoțiile, altfel nu o să fie bine.

Răspuns utilizator avertizat
| MademoiselleCosmina a răspuns:

De ce nu o intrebi? Poate vrea ceva si nu stie cum sa-ti zica.