| prometheusz a întrebat:

Ideea ii ca am fost cu o tipa vreo 5 luni, ea lucreaza cu fostul (au fost impreuna vreo 6 ani si s-au despartit anul trecut in ianuarie)! Bun, problema a aparut cand fostul a auzit ca are pe altcineva, si a inceput sa ii zica, ca mai bine moare decat sa stie ca ramane fara ea si etc. Ne-am despartit pe motiv ca eu sunt gelos laughing, dar nu i-am facut "crize", doar am cerut o explicatie! Problema poate fi la mine, ca nu am avut incredere in ea? Sau am procedat bine ca am lasat-o in pace? laughing ...mersi! big grin

Răspuns Câştigător
| nicoooletaaa a răspuns:

Din punctul meu de vedere tu ai procedat corect cerandu-i o explicatie. Parerea mea e ca daca cu adevarat te iubea si nu mai avea sentimente pentru fostul ei, nu reactiona asa, ci iti explica cum sta situatia. Eu zic ca ai facut o alegere buna! Succes mai departe!
Funda?!

5 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Esti prost si esti gelos, bine ca ai lasat-o in pace, decat sa fie cu un fricos si gelos ca tine, mai bine singura fata.
Dra doreste sa fie un barbat alaturi, nu un papa lapte gelos la orice chestie

| prometheusz explică (pentru kandaraki):

Probabil laughing, mersi oricum pentru parere! succes! La orice chestie? Ca merge la cabana cu el, fara mine. ii orice chestie?laughing bro` nu mai vb aiurea!

| prometheusz explică (pentru kandaraki):

Ea a zis ca sunt gelos, pentru simplul fapt ca i-am cerut explicatii, si i-am zis ca nu ii corect ce face ( cabana cu fostul si vrajeli ) laughing, sa intelegi si tu big grin

| kandaraki a răspuns (pentru prometheusz):

Tu esti doar un fraier prost pentru ea, daca ea a considerat ca ar fi bine sa mearga undeva fara tine.

| cristi10grei a răspuns:

Faza este vorba de 6 ani de relatie, probabil sa starnit ceva amintiri! 2 incerca sa prinzi incredere in tine si dupa cere increderea ei, si da ai facut bine