| Alfers009 a întrebat:

Salut, ieri am întreținut relații sexuale cu iubita mea neprotejat, iar azi mi-a apărut mici bubițe roșii pe capul penisului, sunt foarte speriat și la medic îmi este rușine sa ma duc. Tin sa menționez ca și ea dupa contactul sexual avea mâncărimi și iritații, nu este prima data când am făcut neprotejat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca v-ati ras pubian, atunci este explicabila iritatia.
Asteapta pana maine sa vezi daca bubitele persista si dupa aceea mergi la un control medical la un cabinet de dermato-venerice.

| Emilian65 a răspuns:

Daca faceati sex protejat, nu aveati aceste probleme., Deci, protejati-va ori de cate ori faceti sex.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca te mai si mananca sau ustura ai luat o candida de la iubita, de care vei scapa cu greu.

| b889max a răspuns:

Nimic spectaculos! O mică candida.
Mergeți la farmacie și explicații farmacistei ce și cum o sa va dea o crema și gata treaba!