| Schutzsttaffel a întrebat:

Salut, imi cer scuze pentru categorie de acum.dar nu am stiut unde sa o pun laughing...
Oricum, as vrea sa va intreb, daca stiti o crema pentru epilat inghinal pentru barbati.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Farmec

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pune-o " unde vrei.Tu stii ce urat ai arata epilat? poti sa intretii igiena si altfel, exceptand situatia in care ai ceva probleme...Numai bine.

| tzus a răspuns:

Nu cred ca am vazut asa ceva pe undeva. multi se duc la cosmetica dar doar unele fac epilat inghinal la baieti.