| Lutanicolae22 a întrebat:

Salut,imi e putin rusine dar am nevoie de ajutor, am 17 ani, pai 2 săptămâni nu am făcut baie,si mă masturbam din cand in cand, si la un momendat, a început da mă doară penisul super tare, era ceva vascos sub piele,m-am speriat, m-am dus m-am spalat si am dezinfectat, problema e ca înăuntru pieli am răni la fel si pe cap, si durerea este încăpătoare si foarte dureroasă in unele momente,ce vreau sa stiu e dacă trebuie să mă duc la medic, sau sa las sa se vindece!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ai o frumusețe de balanită. Mergi la medic.
Spală-te zilnic de minimum două ori cu apă și săpun!

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

laughing)))))))))
Cum ma sa nu te speli 2 saptamani?
Cat despre dureri, eu as recomanda medic. Cine stie ce papuci de infectie sau bacterii sau ciuperci ai facut sau poti face p'acolo...

| cyupaku a răspuns:

Nu te speli zilnic la maciuca? ce te astepti? corcolaci o sa faci

Răspuns utilizator avertizat