| AlinIonutPavel a întrebat:

Imi place de o fata dar ea nu ma place sad si de atunci am o durere in Suflet/Inima Va rog frumos ajutati-ma cum pot scapa de aceasta durere ies cu prietenii si uit putin dar mereu imi aduc aminte pentru ca am durerea aia in suflet sad nu stiu unde sunt zilele cand zambeam fara motiv sad am plans dupe ea am facut tot si de atunci am descoperit muzica trista si de atunci o ascult numai muzica trista sad pentru ea si pentru ca imi place muzica trista de atunci sad va rog ajutor Cum pot scapa de durerea din suflet/inima ies cu prietenii incerc sa uit tot dar nu pot durerea aia nu pleaca sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosindu-ti creierul.

| StevenMetalhead a răspuns:

Văleu. Calmează-te dude, ce-i cu tine? În primul rând:
1) Niciodată nu plânge după fată, asta-i greșeala nr. 1 care o faci.
2) Nu alerga niciodată după ea sau după oricare altă fată. Lor le place că tu alergi după ele, dar gândește-te câți de-alde tine sunt. Ea și ele sunt plictisite că atrag atenția la toți, fii independent.
Bun, ne-am clarificat cu baza, acum pentru tine ar fi ok să nu mai asculți muzica aia tristă, schimbă-ți playlist-ul, mai ales dacă știi că acea muzică îți aduce aminte de ea, dintr-o parte arăți tare foarte ratat big grin, de aia vreau să te sfătui să investești în tine. Fă sport, întâlnește oameni noi, dezvoltă-ți anumite abilități, știi ca și în jocuri RPG, doar că în realitate happy. Atrage atenție asupra ta și asupra oamenilor în general și atunci vei vedea că ele singure se vor apropia de tine. Nu există doar o singură fată, asta poate să-ți zică orice băiat +18 aniwinking. Baftă și fă-ți un upgrade,

| Bogdann1107 a răspuns:

Opereaza te pe cord deschis!
Cauta pe alta mereu la barbat ca si la femeie exista ceva mai bun.

| MinezoneBEN132 a răspuns:

Frate e doar o fata mai ai 10 000 de fete cu care ai sanse (e un studiu) fa farse cu fanina la telefon asculta manele si muzica de rusi(pentru mine e comic) fa si tu lucruri bune, nu e capatul lumii