| alfa12 a întrebat:

Salut imi place de o fata de la mine din clasa (am 11 ani) sunt dim Satu Mare si cred ca ii place de mine plzz raspundeti funda!

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

Si ce mai astepti? vorbeste cu ea!

| alfa12 explică (pentru violetajustme):

Mersi ai funda

| violetajustme a răspuns (pentru alfa12):

Mersi, nu era nevoie de funda! trebuie sa vorbesti cu ea fara rusine.sunt simple sentimente, e ceva normal, iar daca ea te va placea iti va spune sau se va vedea in urma reactiei

| alfa12 explică (pentru violetajustme):

Mersi din nou

13 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Pai ce intrebare ne-ai pus sa0ti raspundem? ca doar ne-ai spus ca iti place de o fata de la tine din clasa! pune intrebarealaughing

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns:

Si ce vrei de la noi? sa iti spunem cum canta cucu langa pupaza?

| alfa12 explică (pentru cristi62):

Auzi draga... nu fa pe desteptu... nu trebuie sa comentezi daca nu vreiwinking

| cristi62 a răspuns (pentru alfa12):

Pune mana pe carte PICIU.

| alfa12 explică (pentru cristi62):

Taci din gura

| cristi62 a răspuns (pentru alfa12):

Da,sigur

| alfa12 explică (pentru cristi62):

Ei bine facem un concurs sun al 5 pe tara

| MaRiNuSxxx a răspuns:

In primul rand sa nu o enervezi. Crede ma am un baiat care tot incera sa fie cu mine iar pentru ma inerva acum nici nu al mai bag in seama.incearca sa te apropii de ea prin diferite metode, mai schimbati o vorba.Stiu eu cereitema la mate...

| alfa12 explică (pentru MaRiNuSxxx):

Mersi ai un vot