| dalvvip a întrebat:

Salut imi place de o fata si nu stiu cum sa fac cunostința cu iea? Sa ma duc la iea? Sl sun sa-i scriu pe insta?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

În niciun caz să NU îi scrii. Nu de alta, dar ea s-ar putea SĂ ȘTIE să citească, și atunci îți poți lua adio de la orice șansă.

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ai fi surprins sa vezi ca nu trebuie sa zici bancuri ca sa ne impresionezi..Cuceritul fetelor se invata, parerea mea.Totul vine din experienta.Si nu zic aici ca trebuie sa ai 100 de iubite, ci pur si simplu sa interactionezi cu fete.Astfel,o sa te simti sigur pe tine, si crede-ma, fetele mor dupa increderea in sine, dar sa nu fi exagerat sa nu se transforme in infumurare.Cel mai bun mod de a fi increzator e sa te cunosti pe tine insuti si sa te accepti, sa nu asculti vorbele urate ale celorlalti si sa fi tu insuti.
Vezi care sunt punctele tale forte si pune-le in aplicare. Spre exemplu, daca ai umor, foloseste-l. Foloseste-ti cultura acumulata, fetelor le plac baietii inteligenti si cu umor. Nu incerca sa te dai mare smecher, si chestii de genu.

Fii tu insuti daca te veo da drept altcineva vei avea langa tine femei pe care nu le iubesti fiindca nu esti tu acela.

| Elena9328 a răspuns:

Du-te la ea și spune i.

| Butin a răspuns:

Daca stii unde sta, asa poti sa intri in vorba cu ea. Mergi la ea si spui. buna, nu te supara stai cumva in zona x? Ca imi pari cunoscuta. Daca zice: da. si tu? Daca nu stai in zona ei zici: nu dar trec des pe acolo la plimblare. Dupa care faci cunostiinta cu ea si o intrebi daca nu are chef de un suc sau o cafea! Sper ca ai inteles. Bafta. Pe retele de socializare le bombardeaza o gramada cu cereri si mesaje. Trebuie sa fii barbat si sa vb fata in fata cu ea

| Manciu_Ruxandra_1998 a răspuns:

Eu zic intai sa scrii corect si dupa sa mergi sa ii spui happy