| killer12345 a întrebat:

Salut Imi place de o fata si pana la urma i.am spus ca imi plc de ea. ei nu prea i. a pasat ( a spus / si ce ) ...am lasat. o in pace cateva zile, dupa aia am pus o colega so o intrebe daca vrea sa fie cu mine si a zis nu acum in fiecare pauza cand ne intalnim intampaltor se uita fix la mine ce cerdeti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca se uita fix la tine si nu rade sau nu-ti face nici-un gest ca sa mergi la ea cred ca isi bate joc de tine.

| danifx2 a răspuns:

Auzi
si ce
asta e...sa nu jignesc fata

dao draq

| denybella15 a răspuns:

Pai poate te place dar in momentul ala nu era pregatita pentru o relatie happy