| danny_5834 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata. Dar nu prea stiu cum sa o,, abordez,,. Va rog dati-mi cateva sfaturi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai...invit-o la un suc,sau daca nu vrei direct,pe mess la telefon.
Nu incepe direct te placcc,ar spune ca esti obsedat,incepe cu lucruri mai putin importante(ce faci,ce gen d muzica asculti bla blachatterbox) si dupa putin timp o intrebi daca place pe cineva, ea sigur te va intreba daca si tu ai pe cineva pe care sa placi, si atunci va fi momentullaughing

1 răspuns:
| Princess_6005 a răspuns:

Intreab-o despre chestiile pe care le sti despre ea.