| AnyCol a întrebat:

imi spuneti si mie ce pot face daca am pierdut persoana iubita... dati-mi sfaturi cum sa procedezsad

6 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Cauti alta.

| xanderblackx a răspuns:

Din ce motiv "ai pierdut-o"?

| amalia025 a răspuns:

Timpul le vindeca pe toate, o sa vezi stiu si eu cum este, nu prea ai ce face, asta e partea nasoala cu iubirea vine si momentul in care suferim.
Incearca sa iti ocupi timpul cu altceva pentru a nu mai fi cu gindul mereu acolo.A fost un pas si un soc, peste care vei trece cu siguranta, dar nu il vei uita. Timpul, rezolva multe "dureri"si vei putea merge mai departe.Niciodata sa nu faci comparatie intre ce ai avut si ce vei avea.Mult noroc.

| Siegfried a răspuns:

Te sinucizi.

| Biuuu03 a răspuns:

Buna.Vad ca esti intr-o depresie.Pai iesi prin oras cu pretenii, mergi la film.Fa ti un prieten baiat cel mai bun sa vezi ca o sa mearga sau incearca sa te indragostesti de altcineva.
Succes. Sper ca te-am ajutat. Daca da astept funda ta pana maine.

| RealityCheck a răspuns:

Treci peste!