| Sexyboy18 a întrebat:

In câteva zile merg la un party al unei prietene de-a iubitei mele. Cum ar trebui sa ma comport acolo sa fac o impresie buna? Atingerile cu iubita ma gândesc ca sunt bine venite

21 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, normal că-s bine venite, urc-o și pe masă și începe să i-o și tragi acolo eventual, bine venit și asta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu sunt bine venite, e chiar de prost gust, mai ales daca exagerezi.
Stai cu iubita majoritatea timpului, dar nu te comporta de parca ati fi in pat, limiteaza-te la imbratisari si saruturi mai rare.

| GouDidodino a răspuns:

Eu zic ca atingerile sunt binevenite, ba chiar cred ca ar trebui să vă lingeti si sa faceti niste scene fierbinți. Sigur ceilalți o sa fie invidiosi pe voi ca aveti o relatie frumoasa

| Sexyboy18 explică (pentru GouDidodino):

Palme la cur? Nu de alta da curu ei ma excita rău laughing

| GouDidodino a răspuns (pentru Sexyboy18):

Da, gen palme la cur, mângâiere pe sani, sărutat pe gât și lins, glume cu tentă sexuală, chestii din astea.

| Sexyboy18 explică (pentru GouDidodino):

Ok. Si daca ma excit prea rau?laughing Poti sa imi dai te rog exemplu de niste flume secular ca nu prea stiu

| GouDidodino a răspuns (pentru Sexyboy18):

Dacă te exciti tare, încerci să te stăpânești si daca va fi excitată di ea, iti va da de inteles si poate rezolvați cumva. Glumele vin pe moment in functie de discuție

| Sexyboy18 explică (pentru GouDidodino):

Da vreau in exemplu te rog ca chiar nu stiu

Răspuns utilizator avertizat
| Sexyboy18 explică:

Ai dreptate. Adica poate ca o sa vrea sa vb si cu prietenele ei si asa da si eu trebuie sa ma fac remarcat

| GouDidodino a răspuns (pentru Sexyboy18):

Poate sa vorbeasca cu ele dar trebuie sa te remarci si tu, altfel o sa creada ca esti un pampalau timid drept urmare o sa faca glume pe seama ta

| Sexyboy18 explică (pentru GouDidodino):

Cum pot sa ma remarc in fata prietenelor ei adica nu prea le cunosc sau asa

| GouDidodino a răspuns (pentru Sexyboy18):

Păi ți-am spus mai devreme, prin gesturi, dă-i palme pe fund, linge-te cu ea atinge-o pe corp cu mișcări tandre și încă ceva, cand ea vorbește cu prietenele ei, baga-te si tu in discuție și sa-ti cu parerea si asa sigur o sa fii remarcat ca fiind un tip popular si inteligent

| copac1234 a răspuns:

E un party. fi si tu mai cocalar