| albertcraiova a întrebat:

Salut in curand fac 5 luni cu iubita mea si m-am gandit sa ii fac un cadou incarcat mai mullt sentimental
M-am gandit sa ii duc un buchet de 13 trandafiri si un trandafir sa fie de plastic si sa ii las un mesaj pe buchet ceva gen " Te voi iubi pana ultimul trandafir se va ofili "
Ce ziceti ar fi frumos? sau ce alte idei aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Frumos gestul. Sa fiti sanatosi si sa fiti iubiti!

8 răspunsuri:
| Ame25 a răspuns:

Parca e prea siropos...Cred ca un buchet normal de 3-5 trandafiri si sa ii spui ca o iubesti o sa fie de ajuns big grin

| xtembix a răspuns:

Valeuu x_x.De plastic?!
In nici un caz, un trandafir sa fie de plastic, se vede nasol.

| albertcraiova explică (pentru xtembix):

Artificial ma rog ideea e sa il observe ca e artificial si nu creca s-ar vedea asa urat

| xtembix a răspuns (pentru albertcraiova):

Imagineaza-ti doar! Atatea frumuseti naturale, si totul sa fie stricat de o banalitate artificiala.Iti dai seama ca trandafirul de plastic nu se ofileste niciodata, sa inteleg ca asta e si ideea mesajului thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru xtembix):

Te prinzi cam greu...altfel ce logica avea mesajul

| Monica07 a răspuns:

E foarte frumos dar ai grija sa nu arate urat combinatia natural cu plastic daca arata urat dail separat

| roxanabombonik a răspuns:

Foarte frumos

| alepop a răspuns:

Frumos cadou!
o va impresiona big grin