| Roberrt21 a întrebat:

Salut, in data de 7 iulie m-am masturbat si dupa vreo 3-4 ore am avut contact sexual neprotejat cu o fata si din cate imi aduc aminte nu m-am spalat si nu tin minte sa fi urinat intre timp, poate ramane insarcinata? Tin sa reamintesc ca ciclul ei e neregulat si i-a venit cam pana acum la 2-3 zile mai repede decat ar fi trebuit deoarece e neregulat, asta nu s-a intamplat chiar tot timpul.Luna asta daca e sa o luam ca luna trecuta ar trebui sa ii vina in data de 14, daca am facut atunci sex dupa cum am zis mai sus e posibil sa fie insarcinata?

1 răspuns:
| Bozgi200 a răspuns:

Sunt șanse extrem de mari sa fie însărcinată mai ales daca e in perioada fertilă, după ce îți termini treaba nu te speli? :/