| Mkeynes a întrebat:

Salut.
In legatura cu produsele acelea sa creasca penisul daca nu sunt adevarate de ce tot sunt pe piata?
Penis 15-16 cm? E mic sau mediu laughing

10 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Acele produse nu produc acel... efect de marire nici de cum! sunt pe piata pentru ca ei sa faca bani! doar atat. Nu exista asa ceva, marimea este ereditara! Marimea de 15 - 16 cm este considerata,, mare,, cel mai mult conteaza circunferinta ( grosimea )!

| Violleta2022 a răspuns:

Produsele acelea sunt pe piata pentru oameni disperati si naivi, care in prostia lor sunt dispusi sa plateasca multi bani, numai sa vada cum le creste organul. Evident ca asta nu se intampla, fiindca un penis nu mai creste dupa varsta de 16 ani, nici dacatragi de el non stop.
Din pacate, daca acele produse ar functiona nu ar mai exista barbati nemultuimiti pe fata pamantului, toti avand organul sexual pana la genunchi, dar uite ca sunt doar o mare pacaleala, fiindca 50% din barbarii lumii, nu sunt multumiti cu ce au in pantaloni.

| mihai69 a răspuns:

1. Pentru că mama proștilor e mereu gravidă;
2 E chiar perfect.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este mic. Este ideal de folosit.

| NotNamed a răspuns:

1. Neeficiente, cand creduli sunt multi care sa pice in plasa iar statul se bucura de taxele acelei afaceri, totul este in regula.
2. Nici mic, nici mare. Perfect pentru 8/10 femei.

| Mirel4412 a răspuns:

Sunt pe piata deoarece vor exista mereu prosti sa le cumpere

| darrio2007 a răspuns (pentru Mirel4412):

Corect! Dovada intrebarea actuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă erau adevărate aveau succes se vindeau la greu
Dar sigur nu sunt
La bărbați nu le e rușine sa povestească de treburile astea
Cum se zice de gelurile mentolate ca sunt mișto la sex se zicea și de alea de mărit dacă aveau efect

| Musca88 a răspuns:

Sunt pe piata ca sa cumpere prostii si vezi ca 16cm e mic pentru un romîn ca tine.