| emilia_2202 a întrebat:

În primul rind vreau sa va multumesc frumos love struck celor care imi raspund la intrebari si care cit de cit au timp si pentru mine sa-mi mai scrie cite un sfat! kiss
iar acum va rog sa ma ajutati putin,
Cum sa-l recuceresc pe fostul? cu care m-am sfadit a trecut jumatate de an de cind neam sfadit si in tot acest timp eu m-am intilnit cu un baiat iar el cu o fata... dar m-am despartit de acesta pentru ca inca il mai iubeam pe fostul si el la fel s-a despartit de aia si e liber acum! si as vrea sa-l atrag cumva nu vreau sa-i spun in fata ca il iubesc sau chestii ca cind ma vede nici noroc nu-mi da si ma priveste cu niste ochi de ura!
El nu stie ca inca il mai iubesc! Vreau sa-l atrag cumva, chiar de as incerca sa-i zimbesc nu prea mare efect are. deci vreau sfaturi de la voi poate aveti voi experienta!
Fundiţa si votuleţe! PROMIT! kiss

Răspuns Câştigător
| georgiana_1403 a răspuns:

Waw. e cam complicat. incearca sa incepi prin a discuta cu el. intreaba-l de ce nu vorbeste cu tine si ca tu consideri ca macar pentru faptul ca ati fost impreuna ar trebui sa te salute. nu cred ca va merge daca tu ii vei spune direct ce simti ci cred ca va trebui sa va apropiati pe parcurs. bafta. sper sa aflii ce e bine sa faci.

1 răspuns:
| Flinston a răspuns:

Incearca sa dai peste el "din greseala" si intrati in discutie, daca accepta, si poate va refaceti relatia