| SteauaFermecata402 a întrebat:

in seara asta m-am masturbat de 2 ori una dupa alta, si inainte sa ma masturbez imi venea sa urinez dar am ignorat, dupa ce am terminat amandoua partide am mai stat cateva minute si m-am dus la baie sa urinez, dupa ce am terminat simteam o usturime asa de tare sau ca o arsura in interiorul meu, si din cand in cand imi mai vine sa urinez dar foarte putin si ma ustura si mai tare. mentionez ca nu ma ustura penisul, ci in interior. Ce as putea face ca ma arde rau. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cu timpul o sa dispara presupun.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți face nimic. Se va repara singur.

| doctorandus a răspuns:

Sa mergi la medic si sa-i spui asta. Probabil ai o infectie.

| SteauaFermecata402 explică (pentru doctorandus):

Nu este infectie! Patesc asta cand ma masturbez inainte sa urinez

| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai masturba si totul va fi ok.

| Sofer a răspuns:

Urinează înainte și încearcă masturbarea după. Sau când îți vine să urinezi dar nu tare, te masturbezi și ejaculezi și urinezi. Ai încercat și asa?

| Cksihja a răspuns:

Deoarece atunci când îți dai drumul canalul se îngustează iar urina trece prin el la o presiune mai mare dar sta liniștit că trece, mai rău era dacă urinai în timp ce erai excitat căci putea ajunge urina la testicule și să vezi atunci durere.