| Roberrt21 a întrebat:

Salut, in timpul actului sexual protejat, în interiorul prezervativului apare un lichid albicios, ce poate fi ala? De ejaculat nu am ejaculat pentru ca nu mi-a venit, însă poate fi de la prezervativ acel lubrifiant cum se amesteca cu lichidul acela care iese din penis? Sau de la ce apare acel lichid alb?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Lichidul preejaculator si-a schimbat culoarea (a devenit albicioasa) din cauza posibilului lubrifiant existent in interiorul prezervativului.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In interiorul prezervativului se aduna/strange lichid preejaculator. Sanatate!

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

Acel lichid era de o culoare mai albă, nu era transparent sa zic asa, sa fie de la faptul că se amesteca cu lubrifiantul?

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc foarte mult pentru raspuns

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Roberrt21):

Bineinteles ca DA. Lichidul preejaculator si-a schimbat culoarea (a devenit albicioasa) din cauza posibilului lubrifiant existent in interiorul prezervativului.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Poate fi si sperma car, datorita unei prea mari excitatii, iese.

| VladAntonio a răspuns:

Lichid preejaculator, de obicei când suntem extrem de excitați și suntem aproape de momentul final acel lichid iese.