| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu cateva saptamani am fost cu prietenii într-o excursie la pădure, la o cabana. Noaptea în care am rămas acolo, am făcut foc de tabără și am cantat la o chitara, plus povesti. Am stat lângă o fata cu 3 ani mai mare decat mine. La un moment dat, am inceput sa ne ținem de mână. Uneori își mai punea capul pe mana mea, etc. Am dormit eu cu ea și inca o fata in camera, pe jos, deoarece nu aveam paturi. Eu am stat lângă ea. Pe parcursul nopții, nu am putut dormi așa că nu țineam de mana, o îmbrățișam... A doua zi am întrebat.o daca am deranjat.o, și a spus "nu. Mi.a plăcut". Nu înțeleg. Credeți ca vrea sa fim mai mult decât prieteni? Singurul motiv împotriva e diferența de vârstă și faptul că în curând pleacă la facultate în alt oraș.

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta blegule, fata aia a asteptaT toata noaptea sa faci o miscare si tu ai stat ca jita la poarta noua. invata sa fi barbat halele maica sfanta, asta este sfidare la adresa CABANELOR

| EmanuelKant a răspuns:

Ba ce intrebari puneti cate uni.De unde sa stim noi ce vrea fata de la tine. Vorbeste cu ea, propune-i sa iesiti vezi tu mai departe.Fii barbat.

| Vlad1928 a răspuns:

Așa că o tineam de mana*