| anonim_4396 a întrebat:

( intrebare pentru baieti) ce va atrage si ce nu va atrage la o fata?

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Atrage: felul irezistibil in care imi zabeste, felul in care imi vorbeste, felul in care ma priveste, felul in care este in preajma mea, si ultimul rand, felul in care arata(nici prea urata, dar nici Bianca Dragusanu nu vreau).
Ce nu ma atrage:mandria, curvia, uratenia, inganfarea, felul in care se poate imbraca(pitzi, sau prea prea prea urat).
Mult noroc!

7 răspunsuri:
| source a răspuns:

Feminitatea si caracterul, si fizic oarecum, si nu ma atrage o femeie negrijita, femeile pe interes

| Ovydiw a răspuns:

In ziua de astezi baietii sunt atrasi la o fata de fund, sani, aspect.
Insa eu si cred ca si multi alti baieti seriosi ar fi atrasi de o fata cuminte, frumusica, cu care ai ce sa vorbesti in afara de SEX.
Eu iti recomand sa fii tu si sa nu te iei dupa alte fete care poate au o gramada de prieteni/iubiti deoarece ele se imbraca ca niste panarame si se comporta la fel, pentru ca cineva care e serios o sa aleaga o fata la felhappy
Conteaza frumusetea fizica dar mai mult cea interioarabig grin
Bafta, numai bine!

| GăbițuGabriel a răspuns:

Buna Liliana! happy Pe mine la o fata ma atrage persoana ei, feminitatea, frumusetea ei si spun asta pentru ca o fata este perfecta happy, asta ma atrage la o fata. Unii pot spune altceva cum ar fi: sanii, fundul, sexul, dragostea etc. intelegi? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Rooobi a răspuns:

Pai la o fata, eu ca baiat ma uit la aspectul fizic si caracter. Imi plac fetele dragute, nici urate sa te speri, dar nici nu stiu ce vedeta de la tv. Iar la caracter sa fie ea insusi, totusi daca e piti, inganfata, increzuta atunci nu ma mai intereseaza oricat de bine ar arata.

| mahmy97 a răspuns:

In ordine
1personalite
2frumusete (fata)
3sani
4fund

| vasyok97 a răspuns:

Salut pai la o fata imi place felul cum se imbraca cum arata si mai ales cum vorbeste si cum se poarta daca imi plac cele de mai sus vad cum imi zimbeste/vorbeste si cum se comporta cu mine si in general imi place la fete sinceritatea si da nu imi prea palc fetele ce se gindesc doar la sex -.- big grin
Sper ca ti-am fost de ajutor
daca nu te superi astept si o funda big grin