| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Voi când mai aveti erectii, in afara de când faceti sex? Aveti erectii când va ganditi la ceva, ce va excita (erectii psihogene), la ce?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand privesti o fata frumoasa, cand privesti sanii unei fete, fundul unei fete, cand isi imaginezi cum arata aia dezbracata

| Emilian65 a răspuns:

Poti avea erectii in mai multe ipostaze: cand saruti o fata, cand o mangai in zona intima, cand vezi o fata frumoasa pe strada, cand te uiti la filme porno etc.