| Jackq1234 a întrebat:

Salut, intrebare pentru fete.
Sunt baiat, inaltime 175cm, 65kg. Daca m-as evidentia cu niste tatuaje (reale) gen maini si un pic piept as avea mai mari sanse sa ma bage in seama fetele ca odata si odata sa imi gasesc o iubita? Nu ca le fac special pentru a cuceri, le fac pentru ca imi plac dar ma gandesc ca odata cu ele voi pierde din tristetea mea...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu atrag femeile ce vrei tu, doar daca mergi la tras fiare si dezvolti musculatura ai sanse mai mari sa prinzi, sau cu o masina pe masura putin tuning suspensii lasate jante bune si o folie pe ea, ceva in 3 usi gen subaru brz agata multe. Numai ca alea se tavalesc cu tine si pleaca. Partenera nu stii daca apuci sa prinzi, multi au murit cu speranta in zadar si au ramas singuri

| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, nu esti pentru mine.
Ca barbat, esti tare micut de statura, deci sansele tale sa cuceresti fete sunt deja injumatatite, din cauza inaltimii.
In ce privesc tatuajele sau muschii la baieti, eu prefer fara ele, ca nu tin loc de inteligenta.
Ti-as recomanda ca banii aia care doresti sa-i dai pe tatuaje, sa-i dai mai bine pe o inscriere la liceu si sa termini macar 12 clase, fiindca la varsta ta si doar cu 9 clase, nu prea ai sanse mari sa gasesti de munca, ceva onorabil.

| LoveSleep a răspuns:

Gretta e iar drogată.
La 22 de ani nu te mai bagă în seamă fetele din cauza tatuajelor, dar dacă îți plac, poți să-ți faci, nu cred că ar fi un minus. Dar sfatul meu e să-ți faci doar pe mâini, în alte zone e dubios rău.

| SilentRain a răspuns:

Nu ai nevoie de tatuaje, trebui sa îți meargă mineta și sa deschizi gura

| OldSoul a răspuns:

Sansele ca o fata sa se bage in seama sunt mici, indiferent ca esti tatuat, ca faci sala, si asa mai departe.
Iar fetele care s-ar baga in seama, cel mai probabil, sunt genul ala de fete pe care nu o sa le poti pastra langa tine.

Serios acum, nu o sa vina nici o fata la tine sa-ti ceara o relatie daca tu nu stii sa faci un pas spre ea fie el catusi de mic.

Poti sa-ti faci tatuajuele, dar o sa vezi in scurt timp ca nu te ajuta cu mare lucru, si vei fi mult mai frustrat din cauza asta, iar tristetea aia de care vrei sa scapi, se va accentua mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne pasa de tatuajele voastre daca nu aveti nimic in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur îți găsești iubita dacă îți faci tatuaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajele nu sunt axibilde care le pui pe tine și după le dai jos, o să rămână permanent pe tine, la vârsta ta nu sunt sigur daca e recomandat să-ți faci că poate peste un anumit timp o sa le regreți, daca ești atât de sigur că nu o s-o faci dă-i bataie.

In legătură cu fetele, daca ești tu atât de sigur că nu o sa te mai simți trist și o să ai mai multa încredere în tine cu ele, poți să ții le faci. O sa ajute, dar nu tatuajele ci modul cum gândești o să atragă fete.

| Mmcosmin a răspuns:

Si daca la final ai constata ca fetele au abordat tatuajele tale si nu persoana ta?! Cred ca e mai valoros ce esti decat ce ai.

| NI99Aboy a răspuns:

Fa muschi! 100 de flotari pe zi in total (nu 100 de o data)
25 de abdomene seara! Dupa 1 luna ai sa vezi diferenta!