| Flavius979 a întrebat:

Salut! Iubita mea ma refuza in legatura cu sexul. Sunt impreuna cu ea din octombrie si mai mult decat oral ( eu ei ) nu am facut. Cu toate ca ea in trecut a mai facut-o cu cativa fosti, oral reciproc si mai mult de atat. Ea spune ca sunt disperat dar de fapt nu sunt, sunt doar frustrat fiindca sunt refuzat si amanat in legatura cu stiti voi ce... Ea spune ca nu ma gandesc ca poate nu e pregatita si ca vrea sa fie ceva special intre noi. Sunt doar vrajeli fiindca din moment ce a mai intretinut relatii sexuale cu cativa fosti inainte si chiar de la inceputul relatiilor, nu are cum sa imi spuna ca nu poate fi pregatita si ca vrea sa fie ceva special intre noi din moment ce deja nu mai e virgina. Voi care credeti ca e de fapt adevaratul motiv din cauza caruia ma refuza si amana si ce e de facut.

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Nici nu contează ce motive are. E clar ca tu ești într-o relație în care ea nu e 100%.

Caută pe cineva care sa se implice. Daca nu ar fi făcut înainte ar mai fi fost cum ar fi fost dar așa... Nu merita.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ii place de tine

| Violleta2022 a răspuns:

Are ea motivele ei, care oricum nu au importanta, odata ce ti-a cerut sa ai rabdare cu ea, pana este pregatita sa-ti cedeze tie.
Nu-ti convine?
cauta-ti alta!

| Violleta2022 a răspuns:

@ psyclepath

Despre ce vorbesti?
De cand o fata este obligata sa faca sex, doar ca sa demonstreze ca este 100% implicata in relatie?
Poate este crestina si religioasa si tine la virginitatea ei pana la casatorie.
De ce naiba vorbiti in necunostinta de cauza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii place de tine

| just4ubr2015 a răspuns:

Ea nu da doi bani pe tine pacat ca ii faci oral ei si ea nu tie o femeie care te iubeste se implica in pat cauta pe alta ca pierzi timpul degeaba nu mai fi papagalu ei

| adorbanii a răspuns:

Poate este lesbiană

| cristianvalentin337 a răspuns:

Mai bine desparte-te de ea... sau nu i mai face nici tu ei.