| Gei a întrebat:

Salut, iubitei mele trebuia sa ii vina stopul pe data de 13.08, a venit pe data de 14 însă a curs foarte putin apoi pe data de 15 a inceput sa ii curgă foarte mult și sa nu simtă, a spus ca dacă merge la baie o ustura și o doare intr-o parte (spune de o raceala la ovare) noi pe data de 05.08 am avut contact sexual, ne-am protejat însă am plecat câteva ore de acasa cam de la ora 21 pana pe la 04:30 dimineata, când ne-am întors am avut din nou contact sexual dar nu ne-am protejat doar pentru câteva momente, apoi am pus prezervativul, întrebarea mea este, se poate sa fi rămas ceva pe "canal" la mine și sa fie vreo șansa de a rămâne însărcinată? Din ce am inteles după atâtea ore de la ejaculare sperma nu mai e buna și chestiile astea cu durerile și stopul foarte abundent nu le cunosc, se poate din cauza unei răceli? Pentru ca da, ea merge desculță și nu a avut grija din punctul asta de vedere, astept raspuns, Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i iubitei tale sa-si faca cont aici si sa vian ea sa ne explice!