| Bianca102 a întrebat:

iubitul meu tot imi spune in fiecare zi sa facem sex, ne stim de 5 luni si tot asta imi spunem ce as putea face? Un sfat va rog

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu pari sa ai prea multi ani daca ne intrebi pe noi.

| Adry05 a răspuns:

Păi tu vrei?!

| RAY a răspuns:

Dar la ani tai ce ai vrea nunta? E normal sa vrea sex are 18 ani ce sa vrea altceva?

| Emilian65 a răspuns:

Accepta propunerea lui atunci cand crezi ca esti pregatita pentru a face sex cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce simți tu. Și ce tot te zăpăcește cu chestia asta? Adică din ce spui îmi dai de înțeles ca l ai refuzat dacă îți zice mereu. Ar fi trebuit sa observe ca nu ești pregătită și nu vrei deocamdată. Dacă nu ești pregătită nu te culca cu el de dragul lui. Faci când simți tu, dacă nu simți nu ești obligata!

| Musca88 a răspuns:

Daca nu vrei, nu vrei si ayaye.

| VI3 a răspuns:

Eu cred că vrea doar să profite. O prietenă de amea, a cedat în fața insistenței iubitului ei și după ce și-a terminat treaba cu ea, a lăsat-o. Poate el este virgin și vrea să vadă dacă există o diferență între sex și masturbare.
Dacă ține la tine o să te aștepte și un an. E clar că are un scop, doar zic și eu.
De curiozitate câți ani ai? Câți ani are el? Mai ești virgină?

| Raulalexandru2005 a răspuns (pentru VI3):

Am aproape 17 ani el are 18

| Bianca102 explică (pentru Raulalexandru2005):

De ce trollezi?

| Raulalexandru2005 a răspuns (pentru Bianca102):

Ca asa vreau happy

| Bianca102 explică (pentru VI3):

Am 17 si el are tot 17 (VI3)

| LeSuiton a răspuns (pentru Bianca102):

Ghinion, daca nu esti in stare sa ti gasesti un iubit serios.

| VI3 a răspuns (pentru Raulalexandru2005):

Ești transsexual sau gay? Să ști că este o diferență între cele două.

| VI3 a răspuns (pentru Bianca102):

Mulți înainte!
Tu trebuie să iei această decizie, dar mie îmi pare că are un scop.
Este alegerea ta.

| Alex_Razvan_1992 a răspuns (pentru VI3):

Pe ce te bazezi cand spui ca are un scop? Daca iti propune sa faceti sex are din start un scop ascuns? De unde stii ca cei doi nu se iubesc, ca nu tin unul la celalat? De unde stii ca el nu e sincer? Cum ti-ai dat seama?

| VI3 a răspuns (pentru Alex_Razvan_1992):

Am multe prietene, care au fost părăsite după ce au acceptat să facă sex. Bărbații sunt mult mai curioși când vine vorba de sex, mai ales cei virgini.
Vor să vadă dacă există o diferență între sex și masturbare. Au multe întrebări în cap, mai ales dacă se uită și la filme pentru adulți și o vede pe aia cum țipă de placere etc.
Ție nu ți se pare ciudat ca un bărbat să insiste chiar dacă fata a spus clar că nu vrea? Iubirea există, dar nu așa cum o vedeți voi.
Pentru voi asta este iubirea, doar între două sexe opuse ceea ce este fals.
Oameni ajung și la vârsta de 50 de ani și tot nu știu ce este iubirea, nimeni nu a iubit vreodată după părerea mea.
Iubirea înseamnă să iubești orice înseamnă viață, bărbat, femeie, câine, pasăre, etc. Nu ceea ce se promovează de când e lumea și până acum, iar cel mai trist este că oamenii cred și acum că asta este iubirea. Ce înseamnă asta? Înseamnă că oamenii au evoluat tehnologic, dar nu și spiritual. Asta nu înseamnă că dacă ești spiritual și iubești, nu, dar în schimb ști ce este iubirea. Eu știu ce este iubirea, dar nu am învățat să iubesc și nu prostiile promovate la televizor, gen : muzică de dragoste, seriale de dragoste, etc. Toți te învață de mic copil, că asta este iubirea și dacă vrei să afli ce este iubirea, trebuie să îți găsești pe cineva de sex opus.
Ea poate să facă sex dacă vrea, pentru că este o necesitate pentru organism, nu are nicio legătură cu iubirea.

| Hannah06 a răspuns:

Ii spui ca nu vrei sa o faci sau ca mai astepti sa faci dupa nunta, o sa sperie si o sa plece singurlaughing astia care insista vor doar sa isi regleze hormonii, nu iubesc pe nimeni, iti zic eu.

| StefanAdam a răspuns:

Sa faceti sex

| Andreea1778 a răspuns:

Ai grija, unii băieți doar profita... Ce vârstă ai?

| Anemius34 a răspuns:

Nu toți băieții vor să profite, dar dacă el are 17 ani nu cred că are gând de nuntă sau relații serioase, decât să te fută
Dacă te tot presează dă-i papucii
Sexul trebuie să fie o plăcere comună
Mai așteaptă până vei dori și tu
Pe viitor ai grijă cu băieții de genul

| Avarya a răspuns:

Sa faci ceea ce simți, dacă simți ca îl vrei, ca îl iubesc și ești sigura pe tine, fă-o.
Dacă simți mici îndoieli, sau vrei sa mai aștepți, spune-i ca încă nu te simți pregătită pentru a face acest pas.

| Anonim9735 a răspuns:

Să îi dai savarina la băiat, asta sa faci