| Anto_Anto_1999 a întrebat:

Joia trecuta am facut sex anal cu prietena mea neprotejat...totul a fost ok la inceput ea a simtit 2 zile niste dureri dupa care s-a simtit balonată, iar zilele astea trebuia sa ii vina menstruatia dar inca intarzie si astszi de la durerea de burta nu a putut manca...Ma puteti ajuta cu un sfat? Tin sa mentionez ca s-a intamplat maxim 10 minute poate si mai putin! Multumesc!

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Io fi cazut slobozul prost la stomac.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista o legatura doar intre sexul anal si durerea resimtita ulterior, insa nu poate exista nicio legatura intre sexul anal si celelalte simptomele descrise; balonare sau intarzierea pornirii menstruatiei. Durerea resimtita in zona anala poate persista cateva zile si depinde de grosimea penisului, de modul si "finetea" penetrarii precum si de durata sexului. Probabil ca menstruatia "intarzie" sa se produca din cauza faptului ca ciclul menstrual este de tipul neregulat insa garantat se va produce in urmatoarele cateva zile. Sanatate!

| Oana92 a răspuns:

Probabil ca ma repet, dar chiar ar trebui sa vi se puna centura de castitate pana reusiti sa treceti un examen de notiuni de educatie sexuala. Si un test de inteligenta...

E imposibil ca in urma unui contact sexual anal sa apara o sarcina. Si e si mai putin probabil ca semnele unei sarcini (rezultate in urma unui contact sexual normal neprotejat!) sa apara la mai putin de o saptamana de la acel contact sexual.

| Lawliet14 a răspuns:

Ai 17 ani cacatel!

| Ađrian90 a răspuns:

Stai tu liniştit, nu apar balonări, dureri, greţuri în primele 2 săptămâni. Motive sunt multe pentru care să o doară burta, şi menstruaţia întârzie la toate fetele. Dar dacă întârzie mai mult de vreo 2-3 săptămâni, ia un test de sarcină.

| Anto_Anto_1999 explică:

Ei ii este frica sa nu fii luat vreo boala sau asa ceva...dar mna eu zic ca nu a patit nimic