| JustRomeo a întrebat:

Salut la toata lumea, am ejaculat cu putin sange si nu inteleg de ce, a fost prima oara cand mi s-a intamplat asa ceva dar nu am simtit niciun fel de durere cand am ejaculat sau ceva, dupa aceea m-am dus sa fac (treaba mica) ca sa zic asa si tot la fel, niciun fel de durere sau ceva.

7 răspunsuri:
| JustRomeo explică (pentru darrio2007):

Eu nu am sange in urina, doar a fost foarte putin sange la ejaculare si cand ma duc la wc si asa nu simt niciun fel de durere sau ceva

| aditimus a răspuns:

Pentru siguranta ta ai putea sa mergi la un specialist, mai devreme sa nu fie prea tarziu.

https://doc.ro/sanatate/ce-semnifica-prezenta-sangelui-in-sperma

| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii de la masturbare excesiva, sau posibil prostata marita, tumoare samd.
Un examen de urgenta facut la urolog, ar putea sa-ti dea un raspuns clar si corect.

| JustRomeo explică (pentru Violleta2022):

Am fost astazi la baie can m-am trezit si tot asa, niciun fel de durere sau ceva, am citit ca de foarte multe ori chestia asta trece de la sine si ca nu e nimic care sa te sperie mai ales la barbatii sub 40 e ani, eu am 19.

| Violleta2022 a răspuns (pentru JustRomeo):

Am intalnit un caz similar la un barbat de 24 de ani, socant nu doar pentru el, dar si pentru medici, care nu-si explica cum este posibil sa ai prostata marita la varsta asta atat de mica, cand de obicei poate apare dupa 50 de ani, deci, nimic nu-i de lasat neinvestigat.
Poate trece de la sine cand se intampla odata, dar deja ai iesit cu sange a doua oara azi, deci, nu-i de lasat...ca incompetenta medicilor te poate duce la spital prea tariu si fara sanse. Mergi si fa-ti investigatii, ca nu iese sange din senin dintr-un organ care ar trebui sa produca altceva, nu sange.

| JustRomeo explică (pentru Violleta2022):

Buna ziua vreau sa mentionez ca la '' a doua ejaculare '' la 1 zi si ceva distanta, a fost perfect normala fara pic de sange, probabil a fost doar o sperietura si a trecut