| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti! Am nevoie de ajutor! Iubita mea implineste in curind 15 ani. si nu stiu ce sa-i daruiesc, iar toata ironia este ca cu o zi inainte de ziua ei, noi implinim si jumate de an si nu stiu nici atunci ce sa-i daruiesc laughing. ajutati-ma va rog ce sa-i daruiesc cu ocazia zilei de nastere si cu ocazia aniversarii relatiei. dar va rog ceva original, sa nu fie banal.
P. s. s. Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Orice,orice,nu conteaza.
Gaseste originalitate in tine.Ideile cu inel,bratara,parfum,album cu poze,pernita inimioara,etc,le-ai auzit.Ce au? E frumos,de fapt si o ciocolata e frumos daca te iubeste.
Daca vrei altceva, totul tine de a o cunoaste pe ea, si gusturile ei particulare.

| GicuBunu a răspuns (pentru Libelle):

Ideele le-am auzit, dar oricum mi se par banaalee sau mai bine zis. cevaa obisnuitt... vreauu cvv de care intr-adevar poate nu sa mai auzit.
ceea ce tine de originalitatea mea big grin sincer sa fiu am cam secat big grin
Fazaa cu ciocolataa e adevarataa... dar oricum un cadou material trebuie facut, pentru ca. ce fata nu iubestee cadourile? big grinbig grin

4 răspunsuri:
| Solanoo a răspuns:

Pai interabo ce si-ar dori cel mai mult pe lume? Ii poti oferisadun inel, o bratara, un lantisor cv finut care sa il poarte mereu) Sau pur si simplu poti sa ii iei un ursulet.
Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| Guby a răspuns:

Ma fetele sunt cu sensibilitatea adica nu vor sa le faci mare cadoua doar sa le arti ca nu ai uitat de aniversare si sa-i spui ceva de genu sa o sece scuze exp la inima! sper ca te-am ajutat

| XxSweetyxX a răspuns:

Ma.sti fetelor le plac foarte mult ursuletii aia cu inimioara pe care scrie '' i love you''' sau o ciocolata milka...si o floare dar daca ea te iubeste cu adevarat o sa primeaska tot ce ii dai uhwinking