| Greekey a întrebat:

Salut la toti care vor intra pe intrebarea mea.

Am o problema (asa cred eu).

Mi se pare ca am penisul prea mic, adica as vrea sa stiu ce as putea face ca sa inceapa sa creasca?

E o intrebare serioasa cat se poate de mult.Astept raspunsuri la fel de serioase si fara bataie de joc. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai un medic iti poate spune ce sa faci si daca trebuie sa faci ceva.
As vrea sa iti spun ceva foarte important.
Site-ul asta nu este un loc unde poti rezolva o problema de genul asta.
Vei primi raspunsuri rautacioase si te vei deprima si mai mult.
Mergi la un medic, asta nu se pune in discutie.
Ca sa eviti un complex, creat de persoane care nu sunt in masura sa iti raspunda, ar fi bine sa stergi intrebarea, altfel te vei simti si mai deprimat din cauza unor opinii nefondate.

7 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

Lasa-ma sa-ti raspund cu o intrebare, mai exact doua.
Ce varsta ai?
Cati cm masoara?

| Greekey explică (pentru mFlorian):

17 si 7 - 9 cm cam asa

| Greekey explică (pentru mFlorian):

| Greekey explică:

Am 65 kg si am spus 17 ani

| Greekey explică:

.

| Greekey explică:

Nu am. si am 17 ani, daca am scris de 2 scuze pentru ca nu imi apar raspunsurile repede si nu imi dau seama daca am facut bine.

| Greekey explică:

Pei eu nu sunt plinut, de fapt cred ca sunt foarte bine definit... si am si 17 fac si fotbal de performanta deci sa fiu gras nu cred ca sunt la 65 70 kg... dar cred ca penisul meu e mic. deci intrebarea ar fi ce sa fac sa creasca