| TranslucenT a întrebat:

Salut la toti,ma numesc Dan,cunosc o tipa de vreo cateva saptamani,imi place de ea iar in ultimul timp ne vedem des ea se primbla afara cu prietena sa care este colega mea, si astazi am telefonat-o si i-am zis ca imi place de ea si as vrea sa ne vedem, ea a zis ca se ma gandeste... Am facut corect sau nu? Please Help

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Ai facut foarte bine.bravo tie ca ai avut curaj. acum depinde de ea daca te place va iesi daca nu, nu.Dar chiar si asa macar nu ai regrete pentru ca tu ai zis ce ai avut de zis.

| TranslucenT explică (pentru ignore):

Mersi mult apreciez!

1 răspuns: