| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut lucrez in cehia la munca si imi imi place de o fata de aici am inceput sa vorbesc si ceha de inteles o inteleg dar nu pot sa vorbesc bine sunt cuvinte grele de pronuntat, cum sa aflu ca si ea ma place, maine ma voi duce la munca si ea la fel si va veni cu masina ei sa ma ia sa mergem impreuna si sa ma aduca inapoi aici dupa terminarea serviciului lucram cam tot timpul unu langa altul si ma ajuta cu ce poate si ea (27 ani are ea si eu 21) de cand am vazut-o si ea pe mine ne intelegem bine mai ales prima oara incerca sa ma introduca in grupu ei de prieteni si daca am vreo problema incearca sa ma ajute sau daca ma vede mai suparat incearca sa ma faca sa zambesc si eu la fel, deci cum imi pot da seama ca ea ma place, ea mai are si o fata de 7 ani dintr-o relatie alterioara nereusita si sa despartiti de iubit dupa o luna singura la ea in apartament cu fata dupa spusele ei

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Greu de zis, desi poate nu vrea decat sa fie de treaba, adica esti strain acolo, si da daca stii macar o boaba de engleza ati putea conversa binisor.

| WaterDrop a răspuns:

Engleza tu`i mama ei, limbajul semnelor (fa un cerc cu degetele de la o mana si baga mijlociul de la mana opusa prin el), deseneaza ( tu si ea deasupra ta, fiind soarele tau - ai grija sa nu para ca esti un foc - poate interpreta gresit), ia`o de mana si trage`o dupa tine - daca nu te refuza te place si ea cu siguranta.

| ALEXXXL19 explică:

Pai stiu si engleza si ceva ceha ceha am invatat aici cu ajutoru ei si engleza cam la fel adica cunosteam ceva engleza dar nu asa de bine ca acum, acum m-a invitat afara cu ea si fica ei,

| Petresc_Mona_1996 a răspuns:

Pai daca nu ști cum sa-i spui ca o placi atunci duo la un restaurant si ia o foaie cu tine si un pix si deseneazai o inima si un pupic
Si își da ia seama