| SilviuSlEsSv a întrebat:

Am 14 ani si am facut sex cu una de 15 si dintr-o minune prezervativul s-a rupt si am lasat-o insarcinata iar ma-sa stie ca eu sunt tatal dar maica-mea si taica-su nu stiu, dar daca afla ma omoara din bataie si ea inca mai vrea o tura ca cica nu se mai rupe prezervativul dar nu mai vreau si alt copil!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te de te culca, ca ai inceput sa debitezi prostii!

| corbulalbrosu a răspuns:

Din nou se confirma faptul ca retardul din fire n-are lecuire. rolling on the floor

| alina2k18 a răspuns:

Mda, suna a plictiseala ce zici tu aici laughing

| raMLesS a răspuns:

Ce imaginatie palida si bolnava ai rolling on the floor...

| siriusblack98 a răspuns:

Foloseste un ciorap de lana in loc de prezervativ data viitoare...sigur nu se mai rupe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sună ca o poveste spusă din imaginaţia unui copil plictisit rolling on the floor

| addy200 a răspuns:

Copii cu jumătate de buletin!