| anonim_4396 a întrebat:

Salut,m-am indragostit de unchiul meu fratele tatalui meu.Eu am 12 si el 18 ani, si stiu ca nu se poate ca este ruda cu mine.Dar mama s-a casatorit cu tata pe 2008 unchiul meu a filmat nunta si l-am vazut dar inca nu am facut cunostinta, si mie mi se parea ca avea vreo 14-15 ani. Apoi in 2010 m-am mutat la casa bunici mele,apoi a venit luna august si bunica si bunelu a venit acasa cu unchii de la Italia de unchiul mijlociu nu prea mi-a placut dar cind l-am vazut pe cel mic parca aveam fluturi in stomac. Apoi au trecut citeva zile si parintii mei sau dus la manastirea Saharna pentru ca eu traiesc in Moldova,si am ramas acasa cu unchiul meu, bunicii mei au fost plecati si unchiul a pregatit ceva de mincare si apoi am adormit dar unchiul meu a vrut sa doarma cu mine si s-a pus cu mine, apoi el a dormit cu mine in fiecare an in afara de 2014 pentru ca m-am mutat la bunicii mamei.Si el a venit numai odata la ospetie la
noi si eu am stat in camera mea si cind el ma atinge am fluturi in stomac, si el este un unchi bun m-a invatat multe lucruri dar mi-e dor de el. Daca suntei de acord ca trebuie sa ma duc la psihiatru, spuneti va rog!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pe langa faptul ca e ruda, varsta ta si faptul ca el e major, ar constitui, daca s-ar ajunge la sex, pedofilie, conform codului penal. Daca ai depasi 13 ani ar putea intra la sex cu minori, mai ales ca-ti este ruda si se poate considera ca te-a influentat. In orice caz un tip de 18 ani care simte nevoia sa seduca o fata de 12 ani are niste frustrari si probleme psiho-emotionale. Nu e in stare macar cu una de 15 ani?

| nimenisinimic21 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Dar tu sa te duci de aici ca eu stiu aceasta regula, si unchiul meu nu mia facea asta niciodata, in plus el pentru mine e ca un frate mai mare!

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai grija cu acel unchi si stai cat mai departe de el.
Nu mai ramaneti singuri ca s-ar putea sa vrea si altceva de la tine.
Gandeste-te ca ti-e ruda si asa trebuie sa ramana!
Nimic mai mult!

| nimenisinimic21 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Multumesc pentru sfat!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa moldovanco? vrai sa ni rada lumea di tat? pe noi moldavii? daca santeti neamuri? cum ti poti gandi la asa ceva? ci o cherit baietii di pi fata pamantului?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreescuMMO a răspuns:

Nu trebuie sa mergi la nici un psihiatru. doar ca nu ai inteles bine iubirea care ti-o ofera el. El iti ofera o iubire aproximativ paterna. daca te-a invatat multe lucruri, iti ofera o altfel de iubire nu cum crezi tu. tu trebuie sa te gandesti ca el iti este unchi si nimic mai mult. incearca sa nu vrei mai mult de atat pentru ca nu se poate. trebuie sa iti gasesti un prieten baiat si sa incerci sa il iubesti pe el. numa sa fie de varsta ta nu mai mare ca va vrea mai mult de la tine. happy si mai incolo iti vei da seama de prostiile care le gandesti acuma

| nimenisinimic21 a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Multumesc pentru sfat si pentru ca miai bagat mintile in cap!happy

| nimenisinimic21 a răspuns (pentru AndreescuMMO):

Loool ma simt asa de retardata cand imi citesc intrebarile vechi, imi doresc sa nu le fi postat vreodata xDDD

| vladutzaM a răspuns:

Incearca sa nu te mai gindesti la el si o sa vez ca cu timpu o sa piara toate aceste ginduri.