| Cailean_Marius_1998 a întrebat:

M-am masturbat si mi se pare ca s-a întâmplat ceva cu acea ața, s-a lărgit cred si s-a umflat puțin.Si ma doare.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Frenul (adica "ata" popular), se putea alungi doar deoarece pare ca fiind ceva destul de improbabil sa se fi ingrosat/largit/umflat in urma unei masturbari. Numai in cazul in care frenul sufera de vreo afectiune si se va repeta situatia si starea de disconfort si alta data, doar atunci va trebui sa fii consultat de un medic urolog. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca din cauza masturbarii excesive, frenul s-a rupt si a produs un disconfort si o umflatura. Cu multa igiena intima si mai putina masturbare cateva zile totul va fi bine.

| Clorox a răspuns:

Daca dai ca turbatu' laughing