| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma cheama David am 13 ani (fac in 16 august) si am o intrebare: Cum as putea sa imi conving prietenul meu cel mai bun sa facem ne masturbam impreuna? Am observat ca si lui ii place si l-am prin de cateva ori cand si-o dadea.
Va rog fara raspunsui aiurea sau jigniri cel mai bun raspuns primeste fundita

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum 5 minute spuneai ca i-ai facut tu laba lui...sau ai uitat?

Chiar iti doresti atat de mult sa atingi organele sexuale ale altor baieti?
Asta nu-i normal, putand fii interpretata ca o deviatie de comportament, de tip homosexual.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa gandul de a face laba prietenului tau si apuca-te de carte.

| isemilia a răspuns:

Nu vad de ce vrei sa strici o prietenie pe ceva efemer. E alegerea ta, insa eu zic sa il lasi in pace, macar sa mai cresteti putin.