| DopeSensei a întrebat:

Salut,mă masturbez destul de des,iar în timp ce o fac îmi întârzii ejacularea de cateva ori,primind mai multa plăcere. După ejaculare,am nişte senzații de arsură in penis şi simt nevoia să urinez foarte des. Uneori mai am şi dureri de scurtă durată, tot în penis. Ce aş putea să fac înafară de a o lăsa mai moale cu masturbarea?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, totul este de la prea multa masturbare!
Daca nu vrei sa te opresti acum din atata masturbare, da-i inainte, ca o sa ramai fara el taman cand o sa devii adult si o s-a vezi ce frumos atarana!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pe bunee? sad

| mihai69 a răspuns:

Foloseşti lubrifiant?

| EmanuelKant a răspuns:

Deci excluzi ideea de a nu te mai masturba in exces? S-ar putea sa iti cada cocoselul daca ii tot dai atata in cap.

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Incearca sa te pisi inainte sa dai ****, dar te speli dupa ce te pisi.

| Alex12223 a răspuns:

Ba, gandeste-te ca e mama ta langa tine, pate te ajuta sa nu o mai faci.