| Add3LeN a întrebat:

Salut, ma numesc Cristian si am 19 ani. Iubita mea are varsta de 16 ani, putem sa intretinem relatii sexuale fara sa intru la bulau? Tin sa precizez ca tatal ei ii politist.

11 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Atata timp cat e cu acordul ei si ea are peste 15 ani împliniți (in cazul de față are 16) este perfect legal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tatăl ei ştie că voi sunteţi împreună? Adică familia ei, sau vreţi s-o faceţi pe ascuns?

| Michaeel a răspuns:

Ea este inca mica...inteleg ca tu esti major si te gandesti numai la prostii dar as zice sa mai astepti macar pana face si ea 18 ani.

| Turbo223 a răspuns:

Daca si ea vrea, da.Nimic ilegal happy

| AnastasiaSt a răspuns:

Asta e mai important? Sa faceti sex? Tu o iubești? Vrei ceva serios cu ea?
Daca o iubesti cu adevărat, puteti lasa acest pas sa vina de la sine (sa faceti dragoste).
Daca tu nu o iubesti cu adevărat și dacă nu vrei o relatie serioasa si de lunga durata, mai degrabă renunți la ideea cu sexul. Nu ti bate joc niciodată de sufletul unui om, te rog. Pt fete e foarte importanta chestia cu sexul.

| AnastasiaSt a răspuns:

O fata cand se dăruiește unui băiat, pune mult suflet.

| Stochel a răspuns (pentru AnastasiaSt):

Daca si ea este de acord de ce sa intri la bulai, si daca ar face o cu tine creca nu sar duce sa-i spuna lu tacsu ca ati facut-o

| PuieMonta2002 a răspuns:

De ce sa intri la bulau? Are 16 ani si o faci cu acordul ei, n-o violezi.
Varsta consimtamantului in Romania este de 15 ani

| GabyNt a răspuns:

Da puteți vârsta consimțământul sexual este de 16 ani.

| Gir9690 a răspuns:

Atâta timp cat ea este de acord fă-o fara probleme happy

| TheCiprianPop a răspuns:

E ok, nu intri la bulau